DOPRAVA A PLATBA

Kurýr PPL 

Kurýr PPL doručuje po celé ČR, zahrnuje v sobě doručení zásilky do 24 hodin od odeslání až do rukou adresáta, v případě Vaší nepřítomnosti na adrese s Vámi domluví náhradní termín předání. Balíčky lze sledovat on-line. PPL nakládá balíčky každý den ve 13:00 a do následujícího dne (mimo svátků a víkendů) se dostanou k adresátovi.Lze zvolit také večerní doručení mezi 17-21:00

Dodací podmínky:

Místem dodání zboží je adresa uvedená kupujícím v objednávce zboží (není-li uvedeno v poznámce jinak). Zásilky jsou odesílány prostřednictvím společnosti PPL. 


ČESKÁ REPUBLIKA:

objednávka po ČR hrazená dobírkou ..............................130,-kč

objednávka po ČR hrazená bankovním převodem .............110,-kč

hotově.........................................................................0,-kč

Náklady na poštovné při opětovném zaslání zásilky, reklamaci hradí OkSports.cz

Česká pošta SLOVENSKO:

objednávka na Slovensko hrazená dobírkou ......................300,-kč 

objednávka na Slovensko hrazená bankovním převodem ......270,-kč 

Náklady na dopravu při opětovném zaslání zásilky v případě výměny zboží nebo reklamace hradí OkSports.cz

Při objednávce nad 3000,- kč z České Republiky - poštovné ZDARMA.

Při objednávce nad 7000,- kč ze Slovenska - poštovné ZDARMA.

Doba doručení:


Vzhledem k šíři naší nabídky a rychlé obmněně sortimentu nejsme zdaleka schopni držet sklad se všemi produkty, které nabízíme a proto je všechno zboží objednáváno přímo z partnerského centrálního skladu.

Vaše objednáné zboží tak dodáváme u objednávek z České Republiky do cca 12 (+ - 2) pracovních dní od odeslání Vaší objednávky.

Vaše objednáné zboží tak dodáváme u objednávek ze Slovenska  do cca 14 (+ - 2) pracovních dní od odeslání Vaší objednávky.

Vážení zákazníci, rádi bychom Vás ujistili, že naším cílem je vyřídit Vaši objednávku v co možná nejkratším termínu bez zbytečných odkladů. Bohužel i přes naši veškerou snahu, může být doba doručení ovlivněna delší dobou zpracování v centrálním skladu, případně dopravcem. Tyto procesy mohou být také narušeny nepředvídatelnými okolnostmi, např. povětrnostní podmínky na trase. Námi garantované termíny dodání jsou kalkulovány s přiměřenou rezervou, která se však ve vyjímečných případech může ukázat jako nedostatečná. Proto Vás prosíme o případné porozumění při řešení podobných komplikací.

 

YzE3MDQzZT